Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /home/users/iso100studio/public_html/iso100studio.com/system/classes/kohana/core.php on line 328

Deprecated: array_key_exists(): Using array_key_exists() on objects is deprecated. Use isset() or property_exists() instead in /home/users/iso100studio/public_html/iso100studio.com/system/classes/kohana/arr.php on line 104
Studio fotograficzne oferuje sesje zdjęciowe - Śląsk

ISO100 - Studio do wynajęcia

Sesje fotograficzne Śląsk

ISO 100 Studio powstało z myślą o wszystkich miłośnikach fotografii - to przestrzeń zarówno dla profesjonalistów i amatorów. Możesz ją wynająć i wykorzystać do realizacji własnych pomysłów lub komercyjnych zleceń.

Studio o powierzchni 160 metrów kwadratowych znajduje się na poziomie 0 i jest wyposażone w dwuskrzydłowe wrota - pozwala to na wprowadzenie na plan zdjęciowy motocykli, samochodów czy innych urządzeń o nietypowych gabarytach. W ISO 100 Studio znajduje się cyklorama wysokości 4m i wymiarach 6m x 8m, wydzielona garderoba ze stanowiskiem do wizażu, kuchnia oraz część biurowa - wszystko w wygodnej do pracy przestrzeni. W razie potrzeby przestrzeń można podzielić na dwa plany zdjęciowe - jeden z cykloramą, drugi z tłami kartonowymi/ tekstylnymi.

Nasze studio jest w pełni wyposażone i przygotowane do wykonania różnych sesji zdjęciowych. Bogaty wybór rekwizytów umożliwi realizację sesji fotograficznej wg indywidualnych pomysłów, jednocześnie gwarantując pełen profesjonalizm zdjęć.

Oferujemy zarówno wynajem studia fotograficznego, jak też wykonanie różnorodnych sesji zdjęciowych. Sprawdź szczegóły i realizacje:

Odwiedzający po raz pierwszy nasze studio, otrzymają bezpłatny instruktaż (rodzaj i obsługa lamp, obsługa tła oraz wyzwalaczy). Oferujemy pomoc przy sesji lub całkowite jej poprowadzenie - zakres pomocy ustalany jest indywidualnie.

Elastyczność w doborze godzin wynajmu, łatwy dojazd i liczne, bezpłatne miejsca parkingowe, dobre wyposażenie studia w lampy błyskowe, liczne modyfikatory światła oraz sprzęt przydatny przy realizacji różnorodnych sesji to nasze atuty.

Ideą, która przyświeca funkcjonowaniu ISO 100 Studio jest rozwój. Będziemy poszerzać zarówno bazę sprzętową jak i gamę rekwizytów, które stanowią ważny element wielu sesji.

Polityka prywatności Facebook